Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

7 nesporných výhod internetovej televízie v porovnaní s bežnou TV

Na Slovensku je internetová televízia čoraz populárnejšia. Nečudo. Za pár eur mesačne môžete sledovať obľúbené slovenské, české i zahraničné filmy a seriály takmer kdekoľvek v Európe. Stačí mať pripojenie na internet.

Pozeráte čokoľvek 7 dní dozadu

Jednou z najväčších výhod internetovej televízie je, že nie ste viazaný časom. Obľúbené filmy, seriály či relácie si vďaka archívu môžete pozrieť kedykoľvek až sedem dní dozadu.

Vďaka tomu si z celej týždňovej ponuky vysielania vyberiete iba presne tie programy, ktoré vás zaujímajú najviac. Nemusíte ich v ponuke ani hľadať, viete si ich pohodlne vyhľadať podľa názvu.

Pretáčate si reklamy

Samozrejmosťou pri internetovej televízii je aj možnosť pretáčania filmu dopredu a dozadu či jeho zastavenie a opätovné spustenie. Vďaka tomu viete preskakovať reklamy alebo si pretáčať obľúbené scény.

Táto funkcia je skutočne návyková a po čase si už ani nebudete vedieť predstaviť, ako ste niekedy vôbec mohli bez nej sledovať televíziu.

Nepotrebujete TV anténu

Ďalšou nespornou výhodou je, že nepotrebujete žiadnu TV anténu ani iné zložité technické riešenie, aby ste televíziu mohli pozerať. Stačí vám akékoľvek zariadenie – televízor, mobil, tablet či počítač s pripojením na internet.

Každý si môže zapnúť vlastný program

Jeden účet vám postačí na sledovanie TV až na troch zariadeniach súčasne, bez nutnosti registrácie. To oceníte najmä, ak sa doma často neviete zhodnúť na tom, aký program budete pozerať. Vaše ratolesti si môžu zapnúť vysielanie vhodné pre deti na svojom smartfóne či školskom laptope a vy si môžete konečne dopriať pohodový televízny večer s vlastným obľúbeným programom.

Internetová TV ide všade s vami

Internetová televízia nie je obmedzená len na vašu obývačku. Môžete si ju zobrať so sebou všade, kam chcete – na chalupu, na cesty alebo do penziónu na dovolenke. Sledovať ju môžete prakticky kdekoľvek, kde máte stabilné pripojenie na internet – a to v rámci celej EÚ.

Sledujte viac ako 138 staníc

Ak ste naozaj náročný divák, internetová televízia vám vie za rozumnú cenu poskytnúť až viac ako 138 televíznych kanálov vrátane prémiových staníc HBO a bohatú videotéku HBO Max.

Avšak aj pri základnom balíku máte k dispozícii viac ako 60 staníc. Samozrejmosťou sú slovenské a české televízne stanice, ku ktorým si viete vybrať doplnkový tematický balíček v cene podľa vlastného gusta. Na svoje si príde každý – od fanúšikov športu, cez filmových fajnšmekrov až po najmladších divákov.

Bez akejkoľvek viazanosti

Internetová televízia je pre všetkých bez viazanosti. To znamená, že ju môžete kedykoľvek prerušiť alebo zrušiť.

Navyše prvých 7 dní máte na skúšku zadarmo, takže ak ešte nie ste na 100 % presvedčený, môžete si takto pohodlne a bez rizika otestovať, či je internetová televízia skutočne pre vás to pravé orechové.

 

Zdroje obrázkov: Pexels.com

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*