Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Aké sú výhody univerzálnych nerezových kuchynských drezov?

Kuchyňa je prostredím, v ktorom sa stále niečo deje. V najtesnejšom kontakte sme s kuchynskou linkou, kde prebieha každé spracovanie a príprava jedál. Na vzhľad a dispozíciu kuchýň vplýva aj naša aktuálna rodinná situácia – viacpočetné rodiny využívajú aj jej rohové časti, zatiaľ čo osamotení jedinci si môžu dovoliť minimalistickú lineárnu kuchyňu veľkolepých rozmerov. Na aktuálne zmeny reaguje pohotovo kuchyňa s nerezovým drezom. Prečo? Pre jeho univerzálnosť.

Nerezový drez je srdcom kuchynskej linky

Sú veci, ktoré by sa mali uzákoniť v každej domácnosti. Jedným z nich je nerezový drez s množstvom výhod pre bežné užívanie v kuchynskom prostredí. Je cenovo dostupný a jedným z najobľúbenejších vôbec. Tieto superlatívy získava vďaka nehrdzavejúcej chróm/niklovej oceli.

V praxi dokáže odolávať viacerým mechanickým poškodeniam, a to bez výrazných defektov na povrchu. Za tým je vlastná ochranná vrstva, resp. automatická regenerácia. Aj tu platia isté zásady. Trvácnosť nehrdzavejúcich nerezových drezov závisí od hrúbky použitého plechu. Vhodné je preto investovať do modelov s nadštandardným 1 – 1,2 mm plechom.

Nerezový kuchynský drez dokazuje svoju trvácnosť aj vďaka odolnosti voči vysokým teplotám. Výrobcovia sľubujú aj ich vyšší hygienický štandard, ale nie nekonečný. To znamená, že okrem bežného každodenného čistenia používame aj špeciálne čistiace a leštiace prípravky.

Kuchynské drezy Blanco

Vysokým nárokom vyhovujú napríklad moderné Blanco drezy. Reagujú na požiadavky maximálneho komfortu extra veľkou vaničkou s hĺbkou od 160 mm. Doplnené aj o veľkú odkladaciu plochu stále garantujú jednoduchú inštaláciu a minimálne zásahy do pôvodného stavu kuchynskej linky. Dostupné sú už aj v atraktívnom leštenom nereze, čím získavajú na hodnote.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*