Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Ako opäť nabudiť chuť na sex?

záhradný nábytok

Ste spolu už dlho. Dni bežia ako voda a prichádza ten častokrát opakovaný stereotyp, o ktorom ste si mysleli, že Vám dvom sa vyhne? Na sex nemáte chuť obaja. Čo ale s tým? Určite ste už mnohokrát počuli o afrodiziakách, ktoré opäť vrátia chuť do sexu. Po ktorých siahnuť?

Existujú rôzne prípravky

Medzi najsilnejšie afrodiziaká môžeme rozhodne zaradiť Kotvičník, Gingko biloba či Macu. Kotvičník zemný sa už od dávna používa v tradičnej čínskej medicíne. Pozitívne vplýva na libido, ale stará sa aj o potenciu. Doteraz je s ním mnoho ľudí spokojných. O gingku ste pravdepodobne počuli najmä v spojení pamäte, podpory koncentrácie a podobne. Jeho skrytým účinkom je ale aj zvýšená chuť na milostné hrádky. Ale čo je to tá Maca? Je to rastlina, ktorá rastie prevažne v Južnej Amerike a priaznivo vplýva na erekciu.

Ak však chuť na sex máte, no máte problémy s erekciou, siahnite po tradičnej Viagre, vďaka ktorej na seba účinky nenechajú dlho čakať. Vaša partnerka sa určite poteší.

Ale čo afrodiziaká z kuchyne?

Určite aj Vy máte doma nejaké afrodiziaká, len o tom neviete. Ktoré to sú?

  • Ovocie – najväčšiu chuť do sexu prinášajú jahody a maliny. Prekvapivé? Ani nie. Len si spomeňte na americké filmy, v ktorých sa už už schyľuje k sexu, no predtým si zamilované hrdličky doprajú pohár šampanského a jahody v čokoláde!
  • Čokoláda – čokoláda takisto nabudzuje chuť! A ešte viac kvalitná bio čokoláda. Nesmiete však siahnuť po lacných čoko-variantách v kadejakých obchodoch. Reč je o čokoládach, ktorých obsah kakaa je minimálne 70%.

Okrem iného môžete siahnuť aj po:

  • Kofeín – kávu pijeme vtedy, keď potrebujeme pracovať, no premáha nás spánok. Neskúšali ste ale vypiť kávu ak sa chcete nabudiť na sex? Je na čase!
  • Orechy a med – orechy obsahujú mnoho vitamínov a minerálov a med je na tom podobne. Skúste svojmu milému nenápadne do jedla zamiešať niektoré z týchto ingrediencií.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*