Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Ako oživiť svoje auto a vrátiť mu zašlú krásu?

Majitelia nových áut s radosťou relaxujú pri pomalej jazde mestom a užívajú si pozornosť, ktorá je dopriata im a ich „tátošovi“. Neraz sa obhliadneme za novými nablýskanými modelmi áut prémiových značiek. Patrí však táto pozornosť len majiteľom nových automobilov, alebo sa dá zaujať aj starším autom?

Dá sa. Rovnakú pozornosť a záujem môžete dosiahnuť aj so starším autom, potrebné je však myslieť na detaily.

Čistota a technický stav

Staršiemu autu dokážete ubrať pár rokov z veku už len tým, že sa budete pravidelne a dôkladne starať o jeho vzhľad a technický stav. Spomeňte si, ako ste naposledy videli to staré špinavé auto, ktoré za sebou nechávalo dymovú clonu. To nechcete byť vy. Pravidelnou údržbou automobilu ušetríte svoje peniaze a na aute to bude taktiež vidno.

Doplnky exteriéru

Oživte vonkajšok vášho automobilu. Nepotrebujete investovať do nového laku, stačí za zlomok ceny preleštiť ten starý. Dôležité sú kolesá. Pokiaľ vám chýba rozpočet na drahé elektróny, nebojte sa siahnuť po zaujímavých pukliciach, ktoré nájdete v obchodoch za dostupné ceny. Najmä špecializované internetové obchody ponúkajú široký výber puklíc, ale aj rôznych iných auto doplnkov.

Doplnky interiéru

Dôležitý je aj dojem, ktorý človek nadobudne potom, čo si do auta sadne. Čistota interiéru zvýraznená osviežovačom vzduchu by mala byť samozrejmosťou. Vhodným doplnkom sú kvalitné poťahy do auta, ktoré sú praktické na údržbu a vyzerajú skvelo. Dostupné sú aj rôzne poťahy na volant a podobne.

Veľa muziky za málo peňazí

Vďaka týmto tipom môžete aj s menším rozpočtom vdýchnuť život svojmu autu. Vo výsledku si auto ešte viac obľúbite a pôžitok z jazdy si budete znova vychutnávať, ako keď ste auto kúpili z predajne. Budete prekvapený, aký potenciál v sebe to staré auto na dvore skrýva.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*