Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Ako vybrať herný notebook

herny notebook

Rozhodli ste sa zaobstarať si herný počítač, presnejšie povedané herný notebook, ktorý si budete môcť kamkoľvek pribaliť so sebou?

Nezáleží na tom, či kupujete herný notebook pre seba ako veľmi aktívneho hráča alebo len pre niekoho, kto si proste raz za čas rád tzv. zahrá na počítači. Nákup herného notebooku sa skrátka nikdy nevypláca podceniť.

V každom prípade je dobré si s jeho výberom nechať poradiť od profesionálov v obore. Tí totiž za roky praxe najlepšie vedia, ako vybrať skutočne kvalitný a výkonný herný notebook. Za roky nazbieraných skúseností sú si totiž vedomí všetkých kritérií, ktoré pri jeho kúpe musia zohľadniť.

Presne to platí aj u nás na inComputer.sk. Povedzme si o parametroch a možnostiach herného notebooku niečo viac.

Hlavné parametre herného počítača

Aby bol váš pôžitok z hrania na PC naozaj intenzívny, mali by mať jeho hlavné komponenty silný výkon. Dnešné počítačové hry sú väčšinou veľmi náročné a veľmi rýchlo preveria kvalitu počítača.

Dôležitú úlohu preto zohráva správny výber grafickej karty, výkonného procesoru i operačnej pamäte. Dôležitá je aj rýchlosť a veľkosť pevného disku.

Iste je dobré zvážiť aj to, aký bude mať notebook displej. Lesklý monitor je napríklad skvelý pre verné zobrazenie farieb, je však dobré mať ho dopredu vyskúšaný, pretože inak vám časom môžu pri hre vadiť nepríjemné odlesky.

herny notebook

Každému vyhovuje iná veľkosť displeja. Zvlášť pri hraní strategických hier sú obľúbenejšie notebooky s väčšou obrazovkou.

Čo sa týka USB konektorov a ďalších vstupných portov, je dôležité, aby ich bolo dosť a nemuseli ste riešiť, že niektoré príslušenstvo už nemáte kam zapojiť.

Pohodlnejšie je tiež mať USB konektor na tej strane, kde sa Vám bude lepšie ovládať káblová myš. K vášmu komfortu pri hraní sa bude hodiť aj podsvietená klávesnica a dobrá zvuková karta.

Ako už bolo spomenuté, to, na čo si dať pozor, čo nepodceniť a čím si hranie hier spríjemniť, je výhodné mať s kým prebrať a nechať si poradiť.

Repasovaný notebook nie je zlý notebook

Asi všetci sa zhodneme na tom, že pri výbere herného notebooku rozhoduje aj cena. Nie vždy chceme alebo môžeme vynaložiť desiatky tisíc za poriadny stroj.

Na druhú stranu, keď narazíte na lacný herný notebook, nemusí to automaticky znamenať nekvalitný herný notebook. Rozhodne nie u nás v inComputer.sk. Špecializujeme sa totiž na repasované notebooky, pri ktorých je kvalita za rozumnú cenu zaručená.

Sme firma plná skúsených profesionálov, ktorí sa na trhu pohybujú už 18 rokov. Preto Vám môžeme zaručiť, že naše repasované notebooky neprišli o nič zo svojich kvalít. Jedná sa o výkonné herné notebooky po lízingu alebo o predvádzacie modely.

Pretože sú naše notebooky maximálne preverené a testované, môžeme si bez obáv dovoliť ponúkať repasované notebooky so zárukou, a to po celých 12 mesiacov.

Herný notebook pripravíme na spustenie

Naši odborníci vám vždy na rovinu povedia, ktorý notebook je kvalitný a ktorý nie. Zohľadnia vaše potreby a možnosti a ponúknu vám repasovaný herný notebook presne na mieru.

Herný počítač vám navyše kompletne pripravíme, nainštalujeme všetky potrebné programy a samozrejme doinštalujeme operačný systém. Skrátka nebudete sa musieť zaoberať ničím, čo je spojené s jeho prípravou. Na vás už potom bude iba užiť si všetky funkcie, ktoré ponúka.

Stačí si len vybrať na našich webových stránkach www.incomputer.sk. Všetok sortiment, ktorý na webe ponúkame, máme ihneď k dispozícii k odberu.

Repasované notebooky sú teda nielen kvalitné a preverené, ale zároveň vďaka nim ušetríte nemálo peňazí. Doprajte sebe alebo vašim blízkym lacný, a napriek tomu výkonný herný notebook. S nami to ide.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*