Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Buďte originálni vďaka svojmu outfitu

Koľkokrát sa vám stalo, že ste šli po meste a stretli ste ľudí v rovnakom oblečení? Pre niektorých to možno nehrá žiadnu úlohu, no pre tých, ktorých táto problematika trápi a preferujú originalitu a výstrednosť, skrátka nechcú splynúť s davom mám jedno riešenie.

Ak vás už naozaj nebavia tričká obsahujúce nudné a dávno ohrané nápisy, tak si skúste navrhnúť niečo vlastné. Tričká už nemusia byť naďalej nudou. Siahnite po nápisoch, ktoré sú odzrkadlením vás samých, nemusí ísť len o tričká, ktoré sú ľahko dostupné v ktorejkoľvek predajni. Môžete využiť vašu kreativitu, v papiernictve kúpiť perá na textil a vykúzliť si svoje vlastné originálne tričko. Ak nie je zrovna kreslenie a písanie vašou silnou stránkou, tak skúste využiť služby, ktoré vám vaše originálne tričko s potlačou urobia za vás. Nebojte sa siahnuť po hocičom, čo sa páči práve vám. Miesto v móde si postupne vydobýjajú aj tričká so smiešnymi nápismi, ktoré nevykúzlia úsmev na tvári len vám, ale aj ľuďom, ktorých stretnete napríklad cestou do práce.

Siahnite po osvedčených doplnkoch

Outfit tvorený takýmto tričkom, si milé dámy, môžete doplniť aj elegantnou koženou kabelkou. Pri takýchto typoch kabeliek je naozaj škála vzorov rôznorodá. Kožené kabelky vám ponúkajú rad čistej nevzorovanej kože rozmanitých farieb až po extravagantnejšie kúsky, pri ktorých môžeme hovoriť napríklad o koži s hadím vzorom. Kabelky, vyrábané z kvalitnej kože, vám neposlúžia len jednu sezónu práve naopak dobrá a kvalitná kožená kabelka sa pozná práve vďaka tomu, že je zložité zdeformovať jej tvar. Či už si zakladáte na kvalite alebo kvantite je na vás, no kúpou takejto kabelky ušetríte peniaze, ktoré by ste vyhodili za kabelky na pár nosení.

Každopádne je len na vás, či sa vám páčia tričká s potlačou alebo nie. Je len na vás, či budete nosiť kožené kabelky alebo siahnete po inej alternatíve. Ste to vy, váš štýl a robte tak, aby ste sa vy cítili pohodlne.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*