Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Byť dámou nie je vôbec jednoduché

Divadlo, svadba, oslava, ples alebo len tak, lebo sa chcete cítiť fantasticky. Na šaty je vždy ten správny čas. Dlhé, krátke, extravagantné, jednoduché. Výber správnych šiat je naozaj zložitou záležitosťou rovnako ako rozhodovanie o tom, ktorý typ šiat sa hodí na konkrétnu udalosť. Dress code alebo odevná etiketa je všeobecne uznávaný súbor noriem a pravidiel obliekania sa, ktoré je dôležité dodržať pri niektorých spoločenských udalostiach.

Dress code večerných šiat je veľmi významnou súčasťou vytvorenia dokonalého večera. Vhodné spoločenské šaty by mali mať jednoduchší strih a nemali by mať príliš výrazné vzory. Aj preto sa môžete stretnúť, ako s jednou z najadekvátnejších možností, práve so zvolením jednofarebných šiat, ktoré sú zdobené kamienkami, flitrami, či ušité z kombinácie rôznych materiálov. Voľba dĺžky spoločenských šiat by sa mala riadiť jednotlivými typmi dress codu, no večerná róba by mala spravidla siahať až po zem. Dbajte na to, aby vám spod spoločenských šiat nepresvitala spodná bielizeň. Pod obtiahnuté šaty voľte skôr béžové odtiene spodnej bielizne, aby ste predišli trápnej situácií v podobe presvitajúcich vzorovaných nohavičiek.

Dokonalosť sa skrýva v detailoch

Detaily v podobe šperkov sú neodmysliteľným prvkom každého dokonalého outfitu. Výrazné diamantové náhrdelníky môžete na menej formálnych akciách nahradiť bižutériou. Či už však siahnete po bižutérií alebo po diamantovom náhrdelníku, nezabúdajte, že šperky by mali jemne dopĺňať výstrednejšie šaty a naopak zvýrazniť nežné šaty.

Milé dámy, nech už je vaša večerná róba dokonalá akýmkoľvek spôsobom, tak nezabúdajte, že pravú dámu z vás robí vaše správanie, dobrosrdečnosť a jemnosť. Verte mi, že prirodzene vtipná, dobrá a inteligentná žena nemusí prosiť o pozornosť.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*