Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Dychberúci exteriér

V dnešných ťažkých časoch, keď sa zdá východisko na míle vzdialené a plán A v našich životoch zlyháva, tak treba siahnuť po alternatívnom riešení. Snívali ste o krásnej dovolenke? No tento rok to vyzerá na opaľovanie pri miestnej rieke ako za vášho detstva? Nezúfajte, všetko má svoje čaro.

A my vám dnes chceme ponúknuť riešenie! Premeňte svoju záhradu na raj, v ktorom sa budete cítiť ešte lepšie ako na dovolenkovej destinácií. Kúpou krásnej bioklimatickej pergoly sa vaša záhrada premení na súhru pokoja a luxusu, z ktorého nebudete chcieť nikdy odísť.

Bioklimatické pergoly vytvárajú pohodlné prostredie pre trávenie voľného času, napríklad na terase rodinného domu. Bioklimatikcé pergoly je možné vybaviť LED bodovým osvetlením integrovaným v lamelách a anti-snow systémom proti zasneženiu či primrznutiu lamiel. Pre plne automatizované ovládanie pergol je možné integrovať aj teplotné a dažďové senzory reagujúce na zmeny poveternostných podmienok. Naozaj môžete vidieť, že pergoly sú skvelým komponentom každej záhrady.

Krásny interiér za pomoci maličkostí

Krásny a usporiadaný interiér je naozaj snom každej ženy. Čo však interiér dotvorí krajšie ako drobné dekorácie? Najlepším spôsobom ako možno dotvoriť celkový dizajn vašej jedálne/ kuchyne je kúpa behúňov na stôl. Jedná sa o štóly, ktoré sú vedené len stredom vášho stola. Pôsobia naozaj vkusne a elegantne.

Je však ešte niečo, čo vašu domácnosť dotvorí viac ako hociktorá dekorácia. Poriadok a čistota sú tými najhlavnejšími a najmocnejšími zbraňami pre krásnu a pohodovú domácnosť. Verte mi, že chaos a neporiadok nemá vplyv na výzor vašej domácnosti, ale rovnako aj na vaše mentálne zdravie a rodinnú pohodu. Veď ako sa hovorí: „Čistota pól života.“ Preto sa snažte viac ako na doplnky a dekorácie sústrediť na čistotu a poriadok.

 

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*