Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Erotické prádlo pre potešenie každého mužského oka!

erotické prádlo

Erotické prádlo poteší každé mužské oko. Dámy v erotickom prádle sa cítia zvodne. Vo všeobecnosti erotické prádlo zvyšuje libido nielen u mužov, ale aj žien. Je obľúbeným erotickým doplnkom a vyhľadávajú ho všetci bez výnimky po celom svete. Extravagantvé kúsky nenechajú ani jedného muža chladným.

Bude po Vás, milé dámy, túžiť. Muži sa radi kochajú poloodhaleným ženským telom, ktoré neodhaľuje všetko a preto ich fantázia a predstavivosť pracuje na plné obrátky. Čipka, ktorá zdobí väčšinu erotického prádla je samozrejmosťou. Krásne sú aj kúsky, ktoré sú vyrábané zo saténu, ale obľúbenými sú aj sieťkované modely. Tak dámy, ktoré si najbližšie kúpite Vy?

Erotická spodná bielizeň vie narobiť s chlapom divy!

Obľúbenými sú tak ako medzi mužmi, ale aj ženami takzvané bodystocking modely. Erotické prádlo je na ženskom tele rôzne pospájané a zakrýva len to najnutnejšie. Čo sa týka farieb erotickej bielizne, najvyhľadávanejšími  farbami sú tradične – čierna a červená. Dokážu okoreniť sexuálny život podobne ako rôzne iné erotické pomôcky.

Ďaleko za nimi nezaostáva ani biela, ktorá symbolizuje nežnosť ženy alebo prudká a dominantná kráľovská modrá. Avšak čierna a červená odjakživa mužov vzrušuje najviac, preto obsadila v erotickom prádle popredné priečky. Nežnejšie pohlavie zvykne tiež vyhľadávať ružové alebo fialové erotické prádlo.

Náš tip: Nakupujte z najlepších a overených e-shopov! Erotické pomôcky diskrétne až k vám domov.

E-shop Nakupujte pohodlne
 • maximálna diskrétnosť
 • všetky erotické pomôcky skladom
 • skúsenosti – na trhu viac ako 12 rokov
button
 • pri nákupe nad 45,- € poštovné zdarma
 • viac ako 1700 kvalitných erotických pomôcok
 • vernostná zľava 10%
button
 
 • víťaz e-shop roku
 • spoľahlivosť a diskrétnosť
 • rýchle dodanie
button

Rôzne vzory erotickej bielizne

Vzory, ktoré nájdete na erotickom spodnom prádle sú naozaj rôzne. Veľa žien siaha po zvieracích vzoroch, ale obľúbenými sú aj tie, ktoré symbolizujú lásku. Čipkované podprsenky sú samozrejmosťou a sú všelijako zdobené alebo vykrajované. Svoju obľubu si vo svete erotického prádla vydobyli aj priehľadné a priesvitné košieľky a neodmysliteľnou časťou sú zvodné ženské korzety, ktorých sa muži nevedia nabažiť. V obľube sú tiež dráždivé pančušky.

Sexy prádlo ako ozdoba žien

Samotným najkrajším kúskom medzi erotickou bielizňou je žena samotná. Erotické prádlo má za úlohu krásu ženy ešte o čosi viac zvýrazniť. Dôležité je, aby sa žena v erotickom prádle cítila príjemne a sexy. Na uspokojenie príjemnosti však treba dbať na to, aby spodné prádlo malo správnu veľkosť. V opačnom prípade sa budete cítiť dosť nekonformne.

Keď sa v erotickom spodnom pádne budete cítiť spokojná, budete v ňom aj skvelo vyzerať. Preto podcenenie výberu toho správneho kúsku pre Vás nemusí mať na rováši zrovna spokojnosť zákazníčky. Ak hovoríme o výbere správnej veľkosti erotického prádla, je nutné spomenúť, že na veľkosť treba prihliadať aj pri kupovaní klasického spodného prádla.

Erotické prádlo pre všetky ženy bez výnimky

Erotická spodná bielizeň dokáže dokonale vylepšiť mužský pohľad na Vaše telo. Je základom dobrej a kvalitnej predohry a muž z Vás jednoducho nebude môcť spustiť oči. Vylepší intímny život, prinesie niečo nové. Po krajkovanej podprsenke prichádza na rad voľba správnych nohavičiek. Väčšinou sa však erotické prádlo kupuje ako set.

Ak však potrebujete doladiť vrchný a spodný diel, odporúčame to, aby boli v rovnakej farbe a pokiaľ je to možné aj s približne rovnakou čipkou. Dnešný trh ponúka množstvo netradičných strihov podprseniek, nohavičiek, ale aj korzetov. Nebojte sa siahnuť ani po odvážnejších vzoroch, Váš partner sa Vám poďakuje. Odporúčame teda napríklad priesvitné body, čipkované overaly alebo župany či rôzne košielky.

Erotické spodné prádlo na zlepšenie sexuálnych hier

Nemravné kúsky vedia svoju prácičku odviesť dokonale. Partner bude dostatočne nabudený a vo veľa prípadoch ak má problémy s erekciou, nebude treba ani žiadne podporné výživové doplnky na erekciu. Zmyselné a krásne erotické prádlo by si určite preto malo nájsť cestu do kútov Vašej spálne. Zmyselnosť a tajomnosť erotického prádla zaručí, že aj Vy sa budete cítiť krásna, zvodná a neodolateľná!

Náš tip: Nakupujte diskrétne z pohodlia domova! Doprajte si zaslúženú kvalitu za výhodné ceny v overených eshopoch 69shop.sk, kondomshop.sk a isexshop.sk .

  Vložte komentár

  Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*