Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Jedinečný systém konštrukcie ekologického a inteligentného bývania

bývanie

Aj napriek tomu, že doba a technológie napredujú míľovými krokmi, predsa len niektoré z negatívnych rozhodnutí a postupov zanechávajú na našom živote nemalé stopy. Podpis takýchto krokov má však často veľkú cenu a vyberá si daň v podobe podlomeného zdravia a osobnej nepohody. Našťastie sa to všetko dá zmeniť k lepšiemu.

„Nikto z nás sa nemôže vrátiť v čase a znova niečo začať. No čo môže urobiť každý, keď chce, je začať znova odteraz a zavŕšiť to inak a lepšie.“

(Dalton Exley)

Týka sa to najmä vášho bývania, ktoré vám zaisťuje strechu nad hlavou, pocit bezpečia, súkromie a potrebné „útočište“. Bývania, ktoré môžete zmeniť k lepšiemu výberom použitých stavebných materiálov.

Montované domy vám umožnia žiť viac ekologicky

Trend rodinných montovaných domov na báze dreva je čoraz väčší. Hlavným dôvodom je najmä celosvetový pohľad na stav ekológie a našej planéty, ktorú sme si tak trochu „zničili“ najmä vlastným pričinením. Našťastie je možné niektoré veci zlepšiť a dať do pôvodného stavu.

Naučiť sa hospodáriť a bývať viac ekologicky môžete už od základov pri stavbe vášho nového rodinného domu.

Prednosti drevostavby ocení celá rodina

Veľkou výhodou montovaných domov a moderných drevostavieb je rýchlosť samotnej výstavby.  Dôvodom úspory času i financií je, že po spracovaní projektu s profesionálnou firmou, ktorá sa takejto činnosti a službe venuje, sú pre vás v špecializovaných dielňach a prevádzkach vytvorené jednotlivé diely a panely budúceho domu, ktoré sa po dopravení na konkrétnom mieste (vašom pozemku) jednoducho zmontujú.

Ničoho sa nemusíte obávať. Pri výrobe sú používané certifikované materiály, čo zaručuje kvalitu. Hotový dom je ultranízko-energetický, čo určite v budúcnosti oceníte nielen vy, ale aj váš rodinný rozpočet. Hodnotu použitých materiálov tiež deklaruje dlhá doba záruky, ktorá sa na tieto domy poskytuje až v období 30 rokov. Stačí si vybrať vhodný pozemok, typ (bungalov, poschodový dom alebo podkrovný) a firmu, ktorá zrealizuje a o všetko sa postará do posledného detailu, ako napríklad spoločnosť Wittner Haus.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*