Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Kupujeme darček pre muža

pánsky ponožky

Pánske boxerky či ponožky pre mužov sú práve tým sortimentom, do ktorého sa viaceré ženy neboja pustiť. Aj keď sa netrafia do vkusu obdarovaného, nič strašné sa nestane. Nejde o finančne náročnú položku a skryť ich pod nohavicami tiež nebude náročné. V prípade mužov, ktorí sa dokážu vkusne obliekať je naozaj trúfalosť rozhodnúť sa pre kúpu košele alebo trička. Ak sa do takého niečoho pustíte, potom len v prípade, že idete, ako sa vraví, na istotu.  Bambusové ponožky  alebo vtipné boxerky pre muža sú maličkosťou, ktorá však dokáže vzbudiť skutočnú radosť.

Pánske boxerky ako dar

Aj keď z hľadiska etikety nie je spodná bielizeň tým najvhodnejším darom, v rámci úzkeho kruhu priateľov a rodiny to určite nebude zásadný prešľap. Pánske boxerky zvyknú darovať predovšetkým priateľky svojim milovaným, pretože ony samé tento štýl pánskej bielizne obľubujú. A prečo? Pretože v nich mužské telo vyzerá príťažlivo a sexy.

Sú vyrábané z elastických materiálov, ktoré doslova ideálne obtiahnu pánske intímne partie, a tak dajú vyniknúť okrem iného aj ich zadku. Tento fakt podporuje tiež následný vzhľad mužov v nohaviciach, spod ktorých nič nevytŕča, nie je vidieť lemy spodnej bielizne a zovňajšok pôsobí jednoliato. Pánske boxerky však nelahodia iba ženskému oku. Sú veľmi pohodlné, a preto ich rovnako tak obľubujú aj muži. Najmä počas športových výkonov oceňujú ich prednosti, keď im nikde nič nelieta, nevisí a nič nie je vidieť. Len ťažko sa dá sústrediť na akýkoľvek výkon, keď vás neustále niečo škriabe a ťahá. S boxerkami však nič také nehrozí!

Ak by ste chceli dar niečím odľahčiť či ozvláštniť, osloviť by vás mohli vtipné boxerky pre muža, ktoré okrem svojej praktickosti prinesú do mužského života aj zábavu. Dostupné sú rôznorodé vzory a potlače. Rozhodnúť by ste sa mali na základe charakteru obdarovaného muža, čo má rád, čomu sa venuje alebo čo ho vystihuje. Aby ste mu tak dali možnosť posilniť, podporiť a vyjadriť jeho ozajstné ja. Vtipné boxerky pre muža stiahnu všetku pozornosť na ich nositeľa, pretože je to niečo, čo nevidíte každý deň, takže ak máte vo svojom okolí extrovertného muža, o darček je postarané.

Pánske boxerky sú zo 100% bavlny, vďaka čomu sú vhodné aj pre tie najcitlivejšie pokožky a užije si ich tak doslova každý. Pevná a dostatočne široká guma na páse poskytuje mužom ich komfortné nosenie.

Ak vás pánske boxerky neoslovili…

V prípade, že ste nenašli spodnú bielizeň akú ste hľadali alebo si nie ste istá veľkosťou, môžete siahnuť po ponožkách. Snažte sa byť originálna, takže buď zvoľte unikátnu potlač, alebo menej bežný materiál.

Známe sú bambusové ponožky, ktoré okrem toho, že sajú vlhko, sajú aj zápach, a tak sa počas celého dňa budú vaši muži cítiť pohodlne a sviežo. Bambusové ponožky sú vyrábané samozrejme z bambusu, v dôsledku čoho je ich textúra mäkká, a preto sú vhodné aj pre tie najcitlivejšie pokožky. Vďaka výrobnému materiálu dokážu bambusové ponožky v zime udržiavať nohy v teple, a naopak v lete ich ochladzujú.

Bambusové vlákna majú antibakteriálne vlastnosti, čo pre ich nositeľa znamená, že nedávajú priestor na rozmnožovanie sa baktérií. Ide teda o naozaj hygienické ponožky, vhodné predovšetkým pre ľudí so sklonom k plesňovým ochoreniam nôh. Kvalitné materiály vám dávajú istotu, že si ponožky dlhodobo zachovajú svoj pôvodný tvar a farbu aj po ich častom nosení.

Tak čo, s čím budete blahoželať? Vyhrali pánske boxerky s vtipnou potlačou alebo vás viac oslovili bambusové ponožky?

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*