Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Pánske zimné bundy v tmavých farbách – čo si vybrať namiesto čiernej?

Čierna patrí k nadčasovým farbám a predstavuje bezpečnú voľbu pre každého muža. Pri výbere zimnej bundy siahajú mnohí páni práve po čiernej farbe, ktorá sa jednoducho kombinuje s inými kúskami. Čo však robiť v prípade, že chcete svoj šatník ozvláštniť a vyhnúť sa ďalšej zimnej bunde v čiernej farbe? Nahraďte ju inými farbami v tmavých odtieňoch. Pozrite sa, ktoré ďalšie tmavé farby si môžete zvoliť a stále si zachovať nadčasový štýl.

Pánska zimná bunda v tmavej modrej – najčastejšia alternatíva k čiernej

Ak hľadáte alternatívu k čiernej zimnej bunde, siahnite po bunde v tmavej modrej, ktorá sa rovnako ľahko kombinuje s inými farbami. Vybrať si môžete napríklad klasickú tmavomodrú prešívanú bundu, ktorá vyzerá štýlovo s ležérnym oblečením, akým sú džínsy a pletené pulóvre. V prípade, že hľadáte netradičnejšiu alternatívu, doplňte svoj šatník o tmavomodrú bomberu s kožušinou. Pánom, pre ktorých je charakteristický elegantný štýl, odporúčame prešívané bundy v jednoduchom strihu. Širokú ponuku štýlových zimných búnd v tmavej modrej nájdete aj v internetovom obchode Bolf.sk.

Šedá zimná bunda – skvelá v akomkoľvek odtieni

Jednoduchým riešením, ako nahradiť klasickú čiernu bundu, je siahnuť po šedých odtieňoch. Na výber máte širokú ponuku búnd vo svetlých sivých farbách až po štýlové a elegantné tmavošedé zimné bundy.  Šedá patrí do farebného spektra čiernej a je vždy bezpečnou voľbou, ktorou nikdy nič nepokazíte. Či sa už rozhodnete pre elegantný alebo viac ležérny štýl, vždy budete vyzerať moderne a trendy. Staviť môžete napríklad na šedú zateplenú parku, prešívanú bundu alebo trendy bundu s kožušinovou kapucňou.

Zimná bunda pre pánov v zelenej kaki farbe

Ak hľadáte štýlovú zimnú bundu, vyskúšajte kaki farbu, ktorá je stále obľúbenou voľbou mnohých pánov. Vojenská zelená vyzerá výborne na bundách typu parka alebo na prešívaných zimných bundách s kožušinovou kapucňou. Ak máte radi vzory, v tom prípade stavte na vzor kamufláže, ktorá je na kaki bundách veľmi trendová. Vojenský look umocnite výberom správnej obuvi. Napríklad čiernymi koženými topánkami na šnurovanie. Vďaka zimnej bunde v kaki farbe budete na uliciach neprehliadnuteľný.

Netradičná bordová bunda – zažiarte aj počas zimy

Máte radi farby a chceli by ste ich zaradiť aj so svojho zimného šatníka? Nahraďte klasickú čiernu bundu na zimu netradičnou bordovou. Bordová farba na rozdiel od červenej nepôsobí násilne a je ľahšie kombinovateľná. S bordovou bundou budete v pochmúrnom zimnom počasí vynikať. Navyše jednoducho ju skombinujete s tým, čo už v šatníku máte, pretože sa rovnako ako klasická čierna bunda hodí ku klasickým džínsom aj k čiernym nohaviciam. Vykročte zo svojej komfortnej zóny a doplňte svoj šatník o štýlové kúsky v tmavých farbách, akými sú aj bordové zimné bundy z Bolf.sk.

Hnedá bunda – voľba číslo jeden pre pánov, ktorí milujú prírodné farby

Ak patríte medzi pánov, ktorí obľubujú oblečenie v prírodných farbách, hnedá bunda je pre vás ideálnym kúskom na zimu. Tmavohnedá bunda sa výborne kombinuje s koženou obuvou v rovnako hnedom odtieni, ale aj s čiernymi nohavicami či klasickými džínsami. Ak vás nudí vaša klasická čierna zimná bunda, vymeňte ju za tmavohnedú bundu z ponuky internetového obchodu Bolf.

Nebojte sa vykročiť zo svojej komfortnej zóny a siahnuť aj po iných farbách, než po klasickej čierne. Existuje množstvo tmavých farieb, ktoré fungujú podobne ako čierna a jednoducho ich skombinujete s tým, čo už vo svojom šatníku máte.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*