Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Podväzky – kúsok pre výnimočné chvíle, ale aj na bežné nosenie!

podväzky

Téma dámskeho erotického prádla je neskutočne rozsiahla. Čipky, krajky, vzory – aj tým sú nielen nohavičky, ale aj podprsenka obohatené. Nájdete aj rôzne komplety v rovnakej farbe. Rôzny materiál, ktorého sú vyrábané dodáva žene tú pravú ženskosť!

Muži už od nepamäti milujú na žene krásne spodné prádlo, ktoré zvýrazni ich nežnosť. Neodmysliteľnou súčasťou ženského šatníka by mali byť ale aj podväzky, ktoré sú nesmierne sexy. Ženy sa s podväzkami cítia neodolateľne, sexy a pridávajú im na sebavedomí. Prečo siahnuť práve po tomto neobyčajnom, no o to zvodnejšom kúsku? Viac o podväzkoch, podväzkovom páse sa teda dočítate nižšie v tomto článku.

V minulosti boli samozrejmosťou

Podväzky vznikli už veľmi dávno. Ich úlohou bolo prichytávať pančušky tak dôkladne, aby sa zabránilo ich zošmyknutiu. Nosili ich cisárovné, kráľovné, no aj obyčajné služobníctvo. Nikto podväzky nepokladal za niečo scestné, ba priam, bolo divné ak žena podväzky nemala!

Veľa žien sa však o podväzkoch vyjadruje tak, že ich zvyknú nosiť práve ľahšie ženy či prostitútky, no tento názor je už dávno zastaraný. Podväzky rovnako ako erotická spodná bielizeň je niečím úplne normálnym.

Netreba ich pokladať za niečo neprijateľné, pretože dodávajú neskutočné sebavedomie a ich používanie je už tak zaužívané, že sa odporúča mať doma viacero týchto skvostných kúskov!

Podväzky slúžia nielen na špeciálne príležitosti

Veľa žien ich nosí pod šatami, sukňami, no nosiť sa dajú dokonca aj pod rifliami. Svoje využite nájdu aj v chladných zimných dňoch, kedy sa musíte naobliekať ako cibuľa, len preto aby ste zimu vôbec prežili.

Náš tip: Nakupujte z najlepších a overených e-shopov! Erotické pomôcky diskrétne až k vám domov.

E-shop Nakupujte pohodlne
 • maximálna diskrétnosť
 • všetky erotické pomôcky skladom
 • skúsenosti – na trhu viac ako 12 rokov
button
 • pri nákupe nad 45,- € poštovné zdarma
 • viac ako 1700 kvalitných erotických pomôcok
 • vernostná zľava 10%
button
 
 • víťaz e-shop roku
 • spoľahlivosť a diskrétnosť
 • rýchle dodanie
button

Ak si však odmyslíme zimu, podväzky svoje využitie nachádzajú aj v spálňach. Veľa žien po nich siahne v prípadoch ak s partnerom niečo oslavujú, chcú ho potešiť alebo „len tak“ na spríjemnenie večerov pri pohári vínka. Podväzky dvíhajú nielen ženské sebavedomie, ale aj mužský rozum v nohaviciach! Sú taktné a rýchlo sa však daj dať dole.

Nosiť podväzky kvôli sebe či pre potešenie partnera?

Odpoveď poznáte už hádam sami. Podväzky sú však veľmi obľúbeným kúskom a navyše ich nosenie je príjemné a pohodlné. Obdiv, ktorý si nosením podväzkov u mužov vybudujete, rozhodne stojí za to! Tým, že väčšina podväzkových pančušiek je zakončená jemnou čipkou, cítite sa skutočne sexy.

Ak sa cítite sexy aj s obyčajnými čipkovanými nohavičkami, viete si predstaviť ako neodolateľne sa budete cítiť nosením podväzkov? Spríjemnite si dlhé chvíle v práci alebo v škole týmto luxusnejším kúskov spodnej bielizne. Podväzky sú tiež ideálnou voľbou v prípade, že Váš outfit zahŕňa sukňu. Budete neodolateľná.

Podväzkový pás

Čipkovaný, bez čipky, saténový, biely či čierny. Na výber je skutočne veľa druhov. Záleží od toho aké podväzkové pančušky zvolíte. Rôzne vykrajovaný a dokonca so všelijakými vzormi. Ak sa podväzkový pás spolu s pančuškami chystáte využiť v spálni a potešiť tak Vášho partnera, dolaďte si podprsenku v rovnakej farbe.

Cítite, že pančušky sú na nohe opnuté, cítite klipsne a to všetko umocňuje aj Vašu predohru pred sexom. Jednoducho povedané, budete sa cítiť výnimočne a príjemne. Rozdielom od klasických „siloniek“ je to, že podväzkové pančušky umožňujú prúdenie vzduchu medzi nohami.

Preto ak patríte medzi tie ženy, ktoré nevyhľadávajú silonky z dôvodu že ich medzi nohami tlačia, sú pre Vás podväzky ideálnou voľbou. Hľadajte však tie, čo Vám skutočne sadnú!

Podväzkové pančušky zodpovedné za vyžarovanie sebavedomia

Pančušky sú z určitého uhľa pohľadu podobné erotickým pomôckam a sú zodpovedné za sexuálne prúdenie. Budete ho cítiť nielen Vy, ale aj ľudia naokolo. Pozor preto na nadržaných jedincov, ktorý by sa o niečo pokúšali. Dajte im jednoznačne najavo, že Vaše podväzky sú určené iba pre jediného!

Náš tip: Nakupujte diskrétne z pohodlia domova! Doprajte si zaslúženú kvalitu za výhodné ceny v overených eshopoch 69shop.sk, kondomshop.sk a isexshop.sk .

  Vložte komentár

  Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*