Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Pokiaľ ide o darčeky, na veku nezáleží. Potešia sa im malí i veľkí

Všetci poznáme okrídlený výrok, že k detskej radosti stačí niekedy tak málo. Keď máme sviatok, meniny či narodeniny, alebo slávime nejakú životnú udalosť, v takých chvíľach dostávame darčeky od blízkych. A kto by sa netešil na to, že má zrazu plné ruky darov, ktoré nestíha odbaľovať, lebo mu pribúdajú ďalšie? Pravdepodobne neexistuje človek, ktorý by necítil šťastie, keď dostáva darčeky.

Sú to momenty, dni, udalosti, na ktoré sa tešia nielen deti, ale aj my, dospelí. A najkrajšie na tom je, že radosť prežíva oslávenec spolu s darcom.

 

Zapojte vlastnú fantáziu pri výbere darčekov

 

Je toľko možností, ako vyjadriť druhému človeku svoju náklonnosť, prejaviť city, lásku, „povedať“ mu, že nám na ňom veľmi záleží. Väčšinou sa tieto prejavy lásky spájajú aj s darovaním hmotnej veci – darčeka. A preto by sme si mali dať záležať na tom, aby sme vybrali darček, ktorý poteší našich blízkych.

Dobrou voľbou môžu byť aj viaceré tipy na darčeky, ktorými sa môžeme inšpirovať a ktoré nám zaručia, že nimi obdarovanému urobíme radosť a vyčaríme úsmev na tvári. Peknému a milému darčeku sa poteší každý z nás, najmä, ak to nečakáme, je to pre nás veľmi príjemné prekvapenie. Nemusíme mať sviatok, aby sme dostali darčeky, niekedy ten moment prekvapenia viac poteší ako očakávanie darov.

 

Urobte radosť svojim najmenším

 

Kto sa najviac teší darčekom? Kto sa ich už nevie dočkať a počíta dni do svojich menín, narodenín či Vianoc? Samozrejme, deti. Aj my sme boli deťmi a vieme, ako sme túžobne očakávali všetky darčeky a počítali sme, koľko nocí sa ešte vyspíme, kým príde naša chvíľa.

Nie je nič krajšie, ako vidieť šťastie a radosť v očiach detí, keď si rozbaľujú darčeky. Tie okamihy si chceme pamätať celý život. Existuje množstvo darčekov pre deti, ktoré im rozhodne vyčaria úsmev na tváričke. A nemusíme čakať iba na sviatok našich detí, môžeme ich obdarovávať úsmevnými, vtipnými, praktickými či náučnými darčekmi kedykoľvek. Čím by sme rozhodne nemali šetriť pri našich najmenších, je úprimný úsmev, milé slovo alebo pohladenie.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*