Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Sexy kostýmy policajtky alebo učiteľky čakajú len na Vás!

sexy kostym

Ak sa z Vášho partnerského života vytratila vášeň a potrebujete oživenie v spálni, je na výber množstvo spôsobov, ktorými si tým dopomôžete. Od najrôznejších erotických pomôcok až po luxusné a extravagantné kúsky dámskej spodnej bielizne, či sexy kostýmy.

Do tejto kategórie však ale spadajú aj dámske sexy korzety či sexy kostýmy. Korzety dokážu zakryť to, čo nechcete pred partnerom chcete ukryť a sú na ženskom tele neuveriteľne sexy!

Do podkategórie dámskeho erotického odievania spadajú však aj kostýmy, s ktorými sa v posteli dokážete skutočne vyblázniť. Nechajte partnerovu predstavivosť fungovať na plné obrátky a Vy sa oddajte dokonalému šialenstvu!

Náš tip: Nakupujte z najlepších a overených e-shopov! Erotické pomôcky diskrétne až k vám domov.

E-shop Nakupujte pohodlne
 • maximálna diskrétnosť
 • všetky erotické pomôcky skladom
 • skúsenosti – na trhu viac ako 12 rokov
button
 • pri nákupe nad 45,- € poštovné zdarma
 • viac ako 1700 kvalitných erotických pomôcok
 • vernostná zľava 10%
button
 
 • víťaz e-shop roku
 • spoľahlivosť a diskrétnosť
 • rýchle dodanie
button

Erotické kostýmy na navodenie netradičnej spálňovej atmosféry!

Kategória erotických kostýmov je skutočne rozsiahla. Snáď prvým a základným delením je delenie na kostýmy mužské a ženské. Kostýmy určené nežnejšiemu pohlaviu však zahŕňajú oveľa viacej nápaditého odevu ako kostýmy určené pre pánov.

Ženské erotické kostýmy vedia u mužov opäť rozdúchať oheň vášne. Ak však už budete v kostýme oblečená Vy, hlavnú úlohu beriete na seba. S neskutočným druhom kostýmov sa tak dokážete zahrať na prísnu policajtku, zvodnú čerticu, ale aj tanečnicu a podobne.

Ak chcete mať svojho muža v hrsti, stavte na erotické sexy spodné prádlo pod kostýmom a Váš partner na túto chvíľu tak skoro nezabudne!

U žien boduje nielen kostým zajačika!

Kostýmov pre pánske potešenie z pohľadu na ženu existuje naozaj veľa. Je len na Vás „čím chcete byť“ práve v túto noc. Nebojte sa experimentovania a prekvapte Vášho partnera po príchode domov z práce. Ten asi najskôr bude v miernom šoku, ktorý sa čochvíľa premení na tie nazvrhlejšie myšlienky.

Kostým zajačika je tradičným kostýmom, ktorý by ste si mali aspoň raz za život dať na seba. Nevinnosť tohto kostýmu sa vie ale premeniť na búrlivé „zajačikovanie“. Avšak, ani taký kostým zdravotnej sestry, ktorá má za úlohu ošetriť pacienta, nie je na zahodenie!

Majte v hlave vopred pripravený scenár

Či sa stanete zmyselnou učiteľkou, zvodnou upratovačkou alebo hriešnou námorníčkou, majte v hlave vopred pripravený scenár čo kedy a ako robiť. Veď predsa, ak už máte kostým na sebe, treba ho poriadne využiť!

Aspoň približne si premyslite, ako sa s partnerom vyhráte. Garantujeme, že bude v nemom úžase. Mužskú časť populácie nenechávajú chladnými ani kostýmy nevinného anjela, rebelskej indiánky alebo motorkárky – drsniačky.

Vrátiť sa môžete opäť aj do školských lavíc, no teraz v extravagantnejšom prevedení – sexy školáčky s minisukňou, podväzkami či odhaleným bruškom. Alebo si môžete vyskúšať rolu zvodnej pani učiteľky a potrestať tak neposlušného žiaka!

Kreativite sa medze nekladú. Platí to aj v prípade erotických kostýmov

So sexy kostýmom, budete dámy, pre svojho muža výnimočné. Ukážte mu teda svoju „druhú“ stránku, doviažte sa a doprajte si aj Vy to, po čom ste dlhšie túžili, no nemali to odvahu ani len vysloviť.

Náš tip na sexi kostým:

Slúžka – súprava 6 dielna

button

Sexy kostýmy jednoducho stoja za hriech! Rôzne strihy, veľkosti, vykrojené či priehľadné časti kostýmov zaručia neuveriteľný pôžitok zo sexu. Skúste teda načúvať partnerovým túžbam a potom podľa toho po kom túži, si minimálne jeden takýto kostým domov zaobstarajte!

Nechýba im hravosť ani zmyselnosť a Vy sa v nich budete cítiť sexy. Ak sa spočiatku budete v kostýme hanbiť, verte, že tento ostych prejde raz dva. Aj Vás poteší, keď uvidíte aký je Váš partner vzrušený!

Dômyselné prepracovanie a sexy kostýmy

Výrobcovia všetkých erotických sexy kostýmov si dávajú záležať na dôkladnom prepracovaní každučkého detailu. Najlepšou voľnou je taký kostým, ktorý v sebe zahŕňa aj podväzkové pančušky. Ak ich nemá, nehádžte flintu do žita, jednoducho si ich dokúpte aby bol pôžitok partnera z Vášho vyzliekania o čosi lepší.

Náš tip: Nakupujte diskrétne z pohodlia domova! Doprajte si zaslúženú kvalitu za výhodné ceny v overených eshopoch 69shop.sk, kondomshop.sk a isexshop.sk .

  Vložte komentár

  Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*