Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Sme rôzni a sme na to hrdí

Rozhliadnite sa okolo seba. Ešte raz a poriadne! Odpovedz si na túto otázku: „Čo vidíte?“ Niektorí z vás možno vidia prenádhernú prírodu Slovenska. Iní múry svojho domova a niektorí ľudí. Ľudia sú presne to, na čo sa dnes zameriame. Pravdupovediac, ani nie tak ľudí, ako na spôsob ich prezentácie.

Veľa ľudí najmä v dnešnej dobe prezentuje svoj názor a postoj k svetu za pomoci oblečenia. Je predsa omnoho jednoduchšie vyjadriť sa vizuálne ako verbálne. Vo verbálnej komunikácii môžete veľakrát naraziť na oponenta, ktorý s vami nebude vždy súhlasiť. Ak však prezentujete svoj názor oblečením či líčením, no skrátka výzorom, tak natrafíte na menší príval opozície. Áno, v niektorých prípadoch sa nevyhnete posmešným pohľadom či nevhodným poznámkam, no aj napriek tomu sa nevzdávajte svojho názoru a presvedčenia. Nebojte sa ukázať tomuto svete kým skutočne ste! Lebo presne to svet potrebuje. Svet potrebuje vás.

Spoločenské udalosti – štipka etikety

Na niektoré udalosti sa však hodí určitý štýl oblečenia a aspoň minimálne by bolo dobré trafiť sa do daného dress codu. Krásne spoločenské kabelky vás prevedú každou udalosťou. Na spoločenskú udalosť vám radíme zvoliť menšie typy kabeliek, takzvané puzdrové kabelky. Tieto kabelky sa hodia k naozaj každému outfitu. Či si už puzdrovú kabelku zvolíte k nohavicovému kostýmu alebo k šatám je teda naozaj len na vás. Zažiarite tak či onak, lebo puzdrovou kabelkou nikdy nič nepokazíte.

Netreba zabúdať ani na šperky. Ani si neviete predstaviť ako veľmi má správny výber šperkov vplyv na finálny výsledok outfitu. Správne zvolené šperky vedia váš všedný outfit premeniť na priam luxusný celok, ktorým by ste sa ľahko mohli popýšiť aj na červenom koberci. Dychberúce diamantové prstene oslnia naozaj každého. Diamantový prsteň nemusí byť len ten zásnubný.

Správne zvolená spodná bielizeň, šaty/ nohavicový kostým, lodičky, puzdrová kabelka, šperky: toto všetko už máte na sebe. No stále nemôžete vyraziť! Milé dámy, pokiaľ si neoblečiete úsmev, tak nikdy nie ste úplne oblečené. Oblečte si teda úsmev a vyrazte do sveta, ktorý vás potrebuje.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*