Loading...
Voľný čas

Štýlové tenisky a topánky – prehľad tých najkultovejších modelov a značiek

tenisky
Rate this post

V tomto článku si predstavíme špeciálny výber 50 najkultovejších a najštýlovejších topánok a tenisiek nie len pre rok 2018. Ak nazveme tenisky či topánky kultovými, mal by ich spájať jeden spoločný menovateľ – nadčasovosť.

Samozrejme, trendy prídu a odídu, no skutočný kult zostáva. Na trhu je zopár kúskov, ktoré sú na výslní už zopár rokov, no ich popularita stále rastie.

Do nášho výberu sme zaradili aj zopár trendy kúskov, na ktorých samozrejme tiež nie je nič zlé a máme ich rovnako radi.

Snažili sme sa vytvoriť výber, kde si každý mladý človek do 48 rokov nájde model pre seba. Ale teraz vážne, na tenisky a štýl nie si nikdy pristarý či primladý, preto rozbi pokladničku a kúp si poriadne boty.

Lebo tie, ako je dobre známe, tvoria základ každého outfitu. Ku každému modelu sme sa snažili nájsť eshop, kde si ich kúpiš čo najvýhodnejšie. Vo viacerých prípadoch sme topánky našli na našom milovanom footshope, ktorý disponuje tým najväčším výberom na trhu.

Môžete mi oponovať, že na eshope xy ich majú o 5 euro lacnejšie, lenže pozor! Nebuďte lenivý a venujte 5 minút googleniu – napoviem vám : „footshop zľavový kód“. Verte mi, že už na prvej strane googlu na vás čaká luxusná 10% zľava.

Pre milovníkov kvalitnej koženej obuvy odporúčame navštíviť internetový obchod Baťa, kde nájdete originálne štýlové kúsky za naozaj výhodné ceny.

Teraz sa už vrhni na náš výber TOP 50 tenisiek a topánok!

To bol náš výber topánok a tenisiek pre rok 2018. Veríme, že sa vám páčil a našli ste si ten pravý pár pre seba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Náš výber
rotoped
eliptický trenažér
športová podprsenka
robotický vysávač