Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Trápia vás vrásky a iné prejavy starnutia? Riešenie ukrýva kolagén

Čo je základom mladistvého vzhľadu? Jedným z najdôležitejších faktorov, ktorý vplýva na to, ako mlado človek vyzerá, je elasticita a pružnosť pokožky. Dokonca by sa dalo povedať, že ide o ten úplne najdôležitejší faktor.

Výživový doplnok, ktorý vám pomôže nielen s prejavmi starnutia

Nič však netrvá večne a vekom sa stav pokožky zhoršuje a objavujú sa prvé príznaky starnutia, medzi ktoré patria vrásky, či suchosť pokožky. Okrem iných príčin je to aj kvôli znižovaniu množstva kolagénových vlákien.

Riešenie na túto príčinu vám ponúka značka DuoLife, konkrétne v podobe produktu DuoLife Collagen 750ml. Ide o 100% prírodný výživový doplnok, ktorého zloženie aktívnych látok podporuje jednak stav pokožky, ale aj kostí, kĺbov, vlasov, či nechtov.

Kedy je teda vhodné začať DuoLife Collagen 750ml užívať? Akonáhle na sebe spozorujete spomínané prvé príznaky starnutia pokožky, či sa objavia problémy so stavom vašich vlasov, alebo nechtov. Pomôcť vám môže aj pri rekonvalescencii po zlomenine kosti, či poranení kĺbu a taktiež pri dosahovaní správneho fungovania kĺbovej chrupavky, väzív a šliach.

Užívanie je naozaj jednoduché

Ako užívať DuoLife Collagen 750ml? Dávkovanie je v rozsahu 25 – 50 ml jedenkrát denne pred jedlom. Túto dennú dávku neprekračujte a berte na vedomie, že ide o výživový doplnok a neslúži tak ako náhrada rozmanitej stravy. Bez vyváženej stravy a zdravého životného štýlu váš organizmus správne fungovať nebude so žiadnym výživovým doplnkom.

Pred každým použitím je vhodné DuoLife Collagen 750ml pretrepať. Dĺžka užívania by mala byť maximálne 3 mesiace, po ktorých je vhodné si urobiť prestávku v trvaní 1 – 2 mesiacov. Úplne vyhnúť by sa tomuto výživovému doplnku mali ľudia s precitlivenosťou na niektorú z jeho zložiek a taktiež tehotné a dojčiace ženy.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*