Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Užitočné náradie, ktoré nesmie chýbať v každej správnej dielni

dielňa

Patríte medzi domácich kutilov a sobotu si neviete predstaviť strávenú lepšiu ako majstrovaním okolo domu alebo prácou v dielni? Potom je tento článok presne pre vás. Vybrali sme tri veci, ktoré by určite nemali chýbať vo vašej výbave.

Priamočiare píly – jednoduché rezanie plastu, dreva či kovu

V každej domácnosti je z času načas potrebné niečo rozrezať, skrátiť, upraviť a podobne. Presne na to sú ako stvorené priamočiare píly, ktoré s ľahkosťou prepília rôzne typy povrchov, či už plastový, kovový alebo drevený. Priamočiare píly si poradia a manipulácia s nimi je skutočne jednoduchá.

Ich ďalšou výhodou je cenová dostupnosť. Priamočiare píly od overených výrobcov nájdete už za pár desiatok eur, pričom môžete počítať so štandardnou dvojročnou zárukou. Mnohé modely prichádzajú s bonusovým rokom a záruka 2+1 je len ďalším dôkazom vysokej kvality produktov.

Vďaka elektrocentrále zmiznú všetky obmedzenia

Určite poznáte komplikácie, keď potrebujete elektrický prúd na ťažšie dostupnom mieste kde nie sú siete, či už na chalupe alebo v záhrade. Tento problém jednoducho vyrieši benzínová či plynová elektrocentrála.

Kúpa elektrocentrály predstavuje väčšiu investíciu, ale určite jej prínos oceníte. Spoľahlivosť, maximálny výkon a jednoduchá manipulácia sú najväčšími výhodami elektrocentrály. Ak ju ešte nemáte, určite by ste mali zvážiť kúpu.

Kompresor ak veľký pomocník

Pripojenie pneumatického náradia, dohustenie pneumatík či obyčajnej futbalovej lopty – na to všetko môže poslúžiť kompresor. Ide o zariadenie, ktoré stláča nasávaný vzduch a následne tento vzduch upravuje.

Overenými výrobcami kompresorov sú napríklad značky Metabo alebo Stanley. Pri kúpe nového kompresora odporúčame brať do úvahy výkon kompresora a objem nádrže.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*