Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Vírivka do domu či bytu – nedosiahnuteľný luxus alebo bežná vec?

Jacuzzi

Relax a wellness už dávno nie sú exkluzívnymi službami, ktoré poskytujú výhradne drahé luxusné hotely či rôzne iné rekreačné zariadenia za závratný poplatok. V súčasnosti sa na trhu s elektrospotrebičmi objavujú každý deň novšie a kvalitnejšie zariadenia a tie sú schopné poskytnúť zákazníkovi najrôznejšie druhy masáží, či iných foriem relaxu v rovnakej, či vyššej kvalite.

Tieto elektrospotrebiče sa zároveň stávajú aj finančne dostupnejšími, a to nielen pre vyššiu, ale i pre strednú triedu celého slovenského obyvateľstva. Sprchové hlavice s možnosťou nastavenia masážnej funkcie, masážna vyhrievacia podložka do auta, či vyhrievaný matrac určený pre vašu posteľ, to všetko predstavuje lacné a dostupné možnosti oddychu v domácom prostredí.

Pre majiteľov väčších domov so záhradou, ktorí odjakživa túžia po vodnom relaxe pod hviezdnou nebeskou oblohou, môže byť tou správnou voľbou kúpa vírivky. Vírivky sa tiež dajú montovať aj v interiéri, a tak si exkluzívnu masáž môžeme dopriať aj v nikým nerušenom pohodlí domova, napríklad v podzemnej relaxačnej miestnosti. Široká paleta ponúkaných víriviek má za úlohu uspokojiť potreby všetkých, dokonca aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Moderné vírivky dnes vôbec nie sú také drahé, ako by sa to na prvý pohľad mohlo zdať. V skutočnosti sa dnes lacnejšie modely dajú zohnať v cene ojazdeného motorového vozidla. Každá kvalitná a moderná vírivka dnes štandardne využíva elektromotory, ktoré zabezpečujú nielen príjemnú a uvoľňujúcu masáž, ale vďaka výrazne nižšej hlučnosti umožňujú oddych aj ostatným zmyslom ľudského tela. K relaxácii si tak môžeme pustiť obľúbenú hudbu a môžeme pri nej nerušene odpočívať. V prípade, že sa do vody ponoríme s priateľmi, môžeme svoj čas venovať predovšetkým našim blízkym osobám bez toho, aby nás pri tom čokoľvek rušilo.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*