Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Vodeodolné podlahy: Skvelá voľba do kuchyne alebo do kúpeľne

vodeodolné podlahy

Ak sa voda dostane do kontaktu s drevom alebo laminátovou podlahou, vlhkosť preniká do vnútra dosky, ktorá sa následne deformuje. Keď sa podlaha poškodí vodou, môže začať plesnieť a je nutné ju vymeniť. Takejto situácii sa dá ľahko predísť – vhodným riešením môže byť práve vodeodolná podlaha.

Už ste niekedy mali hustý plyšový koberec, ktorý absorboval všetko, čo na neho spadlo alebo sa na neho vylialo? Prípadne ste si všimli poškodenie, ku ktorému došlo po vyliatí vody na laminátovú podlahu? Rozlúčte sa s vlhkosťou. Pre kúpeľne, kuchyne a detské izby existuje lepšie riešenie.

Moderná podlaha a jej výhody

Vodeodolné podlahy majú inovatívnu vrstvu aj v drážkach, preto voda do nich nemôže nijako preniknúť. Nepremokavé podlahy umožňujú ľahké čistenie a majú vysokú odolnosť proti škvrnám, vďaka čomu poskytujú lepšiu ochranu proti bežnému opotrebovaniu spôsobenému pádom niektorých predmetov, nábytkom, používaním vysokých opätkov,  a podobne. Podlahové krytiny s vodeodolnou schopnosťou sú ideálne pre rodiny s deťmi a domácimi miláčikmi.

Veľa rokov kvality bez starostí

Vinylová podlaha je jednou z obľúbených alternatív. Jej bohatý a luxusnejší vzhľad zaujme na prvý pohľad. Táto podlaha ponúka vysokokvalitné vizuálne prvky, extrémnu trvanlivosť, škálu krásnych farieb. Niektoré z nich sú dodávané aj s pripevneným podkladom. Keďže ide o vysoko odolnú podlahu, môže byť vhodná aj do komerčných priestorov ako sú napríklad kancelárske priestory, recepcie, sklady.

Vďaka inováciám na trhu podláh sa vodeodolná vinylová podlaha môže pre Vás stať dokonalou podlahovou krytinou. Umožní Vám vychutnať si obľúbený dizajn podláh v akejkoľvek miestnosti v dome, napríklad v kuchyni a kúpeľni.

Príjemná atmosféra v kúpeľni?

Základnou požiadavkou pre podlahu do kúpeľne je jej 100% vodeodolnosť. Niektoré druhy vinylových podláh Vám zaručia kúpanie bez problémov tak, aby ste sa nemuseli o Vašu podlahu obávať.

vodeodolné podlahy

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*