Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Aj páni chcú byť in!

Je viac ako samozrejmé, že skoro každá žena sa chce páčiť. Pravidelne si doplňujú šatník a svoje dokonalé outfity vždy doladia perfektne upraveným účesom a rovnako aj do detailov prepracovaným make-upom.

Muži sa chcú rovnako páčiť! Nie je žiadnou novinkou, že pánska móda sa začína čoraz viac prehlbovať. Od prvotných a fádnych farieb sa doba posunula až ku krásnym a štýlov kúskom, ktoré jednoznačne nesmú chýbať v žiadnom pánskom šatníku. Kúpa pánskej koženej bundy z vás zaručene spraví fešáka. Kožené bundy sú priam božským kúskom, ktorý zladíme naozaj so všetkým. Kožené bundy už dávno nie sú len pre motorkárov. Mať ich je priam potrebou. Ľahko ich zladíte s naozaj čímkoľvek, tým docielite to, že váš outfit si bude vyžadovať menej úsilia, ale aj tak bude stále vyzerať trendy a elegantne.

Pánska klasika

Kedysi sa rifle považovali za nevkusný kúsok, ktorý bol zásadne mimo všetkých etických predpisov. Rifle predstavovali kúsok domáceho oblečenie, ktorého nosenie do spoločnosti bolo dlhodobo tabu. Dnes je tomu inak!

Šik pánske rifle sú zaručene súčasťou každého šatníka. Nie lenže vyzerajú vkusne, ale rovnako vám zaručia aj pohodlné zvládnutie každého dňa. Rifle nájdete v naozaj širokej škále rôznych farieb, dĺžok a štýlových prevedení. Natrafiť môžete na úplne jednoduché modré rifle. No aj na také, ktoré budú zľahka potrhané a miestami bude rifľovina bledšia ako na miestach iných. Nie, nejedná sa o starý kúsok. Práve naopak! Takéto štýly riflí dnes patria k tým najviac trendy kúskom.

Dobre známe: „šaty robia človeka,“ je stále v kurze. Milí páni, spravte zo seba neodolateľných za pomoci krásnych a štýloch riflí, ku ktorým si zvolíte dokonalo sediacu bielu košeľu a v chladnejšom počasí aj elegantnú koženú bundu. Svoje oblečenie dotvorte usmievavou tvárou. Prvý dojem sa dá predsa urobiť len raz.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*