Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Elegancia, ktorá nadchne

Milé dámy, ktorá z vás by len nemilovala krásne dámske spoločenské šaty? Spomínate si na svoje detstvo, keď ste si s nadšením omotávali deku okolo bokov a cítili ste sa tak, akoby ste boli zaodené v tej najkrajšej róbe na svete? Milovali ste stále dookola pozerať svadbu vašich rodičov a obdivovať mamkine dlhé biele šaty?

Dnes už nemusíte len improvizovať. Kúpou dámskych spoločenských šiat nadobudnete pocit toho, že ste sa naozaj premenila na princeznú z vašej obľúbenej rozprávky. Šaty nájdete v rôznych farebných prevedeniach, dĺžkach a štýloch. V prvom rade si šaty vyberajte podľa typu vašej postavy. Každé šaty pôsobia inak na rozličných postavách. Samozrejme, sa však rozhodujte aj podľa toho, čo sa vám páči.

Správny výber šperkov, na polceste k úspechu

Je viac ako nutné k spoločenským šatám zvoliť aj náležité šperky, ktoré budú ako čerešničkou na torte celého vášho outfitu. Trendy sú jemné šperky, ktoré nepôsobia násilným dojmom a na prvý pohľad si ich ani nevšimnete. Skúste siahnuť po neodolateľných diamantových prsteňoch, ktoré sú snom každej ženy.

Snažte sa nekombinovať zlato so striebrom. Najkrajšie vynikne práve to, keď zvolíte len jeden druh vzácneho kovu. Či už sa rozhodnete pre zlato alebo striebro je len otázkou vašich osobných preferencií. Nezabúdajte však aj na skombinovanie kamienkov. Dbajte na to, aby kamienky na náhrdelníku korešpondovali s kamienkami na prsteni alebo náramku. Pamätajte na to, že pri šperkoch platí dobre známe: „menej je niekedy viac.“

Milé dámy, nech už je vaša finálna róba akákoľvek, tak nezabúdajte na to, že šaty ani šperky neurčujú vašu hodnotu. Vaša hodnota je ukrytá vo vás. Je ukrytá vo vašom srdci, vo vašich myšlienkach. A to na čom jedinom bude vždy záležať je váš milý úsmev, úprimné objatia, slová povzbudenia a skutky lásky. Tieto aspekty vás robia kráľovnami. Tieto aspekty sú naozajstným šperkom ženy.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*