Header Ad

Šport a zdravie

Najčítanejšie

Ktoré sú najlepšie tonery na trhu? Poradíme Vám

toner

V posledných rokoch akoby sa s tonermi do tlačiarní roztrhlo vrece. Rôzne značky, modely či noví výrobcovia. Zorientovať sa v širokej ponuke nie je pre laika vôbec jednoduché. V tomto článku vám poradíme, ktorý kvalitný toner vybrať. Vybrali sme jeden farebný a jeden čierno-biely toner pričom do úvahy sme brali najmä pomer kvality a ceny, ako aj výdrž či dostupnosť.

Farebný toner HP 652

Tento prémiový cartridge od značky TonerPartner sa vyznačuje vynikajúcim pomerom ceny a kvality, trvácnymi farbami a doživotnou zárukou! Výrobca tonera chce takto dať jednoznačne najavo, že jeho produkt zodpovedá tým najprísnejším kritériám kvality.

V prípade akejkoľvek mechanickej závady dostanete od výrobcu okamžite nový toner HP 652. Ak by sa náhodou stalo, že vám tento toner nejakým spôsobom poškodí tlačiareň, nemusíte zúfať. Aj v tomto prípade to berie výrobca tonera na seba a o opravu vašej tlačiarne sa postará. Tieto služby a záruky výrobcu patria na našom trhu jednoznačne k tým nadštandardným, preto nám neostáva len iné len odporučiť všetkými desiatimi.

Čierny toner Samsung MLT-D111S

Kvalitný čierny toner MLTD D111S od značky Samsung, ktorý sme vybrali vďaka pozitívnym skúsenostiam zákazníkov a kapacite 1000 strán. Cena originálnych Samsung výrobcov je o niečo vyššia, preto tento produkt nemusí vyhovovať každému. Nájdete však množstvo plnohodnotných alternatív toneru, či už do tlačiarní značky Samsung alebo iných najpoužívanejších tlačiarní.

V určitých prípadoch vo výsledku rozdiel nie je ani badateľný, preto odporúčame posúdiť a na základe vlastnej skúsenosti si vybrať ten správny toner pre vašu tlačiareň. Odporúčame nakupovať u overených predajcov, ktorí ponúkajú servisné služby v prípade poškodenia tonera či tlačiarne alebo hradia náklady spojené s poškodením.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená.*